de_DEen_GBpl_PL

100 metrów do morza

spokojna okolica

blisko do m.in. Trójmiasta

wiele atrakcji

Nasza Willa

W naszym obiekcie możemy zaoferować Państwu komfortowo wyposażone 2-, 3- lub 4 –osobowe pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi, jak również stylowe 2 – 6 osobowe apartamenty ze słonecznymi tarasami i widokiem na morze.
W obiekcie znajduje się dodatkowo w pełni wyposażona kuchnia, która jest ogólnodostępna.
Willa Plażowa usytuowana jest zaledwie 150 metrów od plaży, centrum Rewy, jak również 200 metrów od plaży przy jej południowym wybrzeżu graniczącym z rezerwatem Mechelińskie Łąki.
Boczna uliczka, przy której stoi budynek, pozwala na poczucie spokoju i niemałego komfortu w okresie wakacyjnym.
Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking, ogród z miejscem na grilla i mały plac zabaw z piaskownicą dla dzieci.
Teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany, co zapewnia dodatkowo poczucie bezpieczeństwa.
W okolicy znajdują się małe, ale dobrze wyposażone sklepiki, lodziarnie, budki z goframi, jak również liczne bary przy promenadzie nadmorskiej oraz świetne miejsca, gdzie można zjeść, ponoć, najlepszą smażoną rybę na wybrzeżu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Państwa w progach Willi Plażowej!
Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Galeria

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych