de_DEen_GBpl_PL

100 metrów do morza

spokojna okolica

blisko do Trójmiasta

wiele atrakcji

Trójmiasto na wyciągnięcie ręki

Prawdziwą zaletą Rewy jest biskość Trójmiasta.
Gdynia, dostępna ... środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio z Rewy, zaledwie 12 km. Słynny Open'er festiwal, organizowany latem na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, to jeden z najbardziej prestiżowych festiwali w całym kraju.
Molo w Sopocie, oddalone zaledwie 24 km.
Tętniący życiem Gdańsk z historyczną Starówką znajduje się 30 km od nas, gdy więc plażowanie nam się znudzi, czeka na nas mnóstwo wrażeń w Trojmieście.

Atrakcje

Na miłośników sportów wodnych czeka tu bogata oferty turystyczna, ponieważ Rewa, ze względu na swoje wyjątkowe położenie, jest idealnym, wręcz najlepszym w Polsce, a także jednym z najlepszych w Europie, miejscem do nauki oraz uprawiania sportów wodnych, takich jak kitesurfing i windsurfng!
To tutaj znajduje się ALOHA, jedna z pierwszych szkół kitesurfingu w Polsce posiadająca licencję Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingu IKO, która od wielu lat szkoli amatorów tego sportu. Tak więc, gdy tylko zaczyna być wietrznie, cała zatoka mieni się kolorami latawców kitesurferow – widok niezapomniany!
Jak wygląda kitesurfing na wodach naszego Bałtyku? Zobaczcie sami...

Rewa to także świetne miejsce dla rowerzystów - dobrze przygotowane ścieżki i trasy rowerowe prowadzące przez Nadmorski Park Krajobrazowy, którego częścią jest Rewa, zadowoli nawet najbardziej wymagających...

Rodzinne wakacje

Rodziny z dziećmi cenią sobie szczególnie, rozlegle płycizny zatoki gdzie woda jest czysta, ciepła a dno piaszczyste. Charakterystyczna mielizna na Zatoce puckiej zwana również Mewią Rewą osłania zatokę przed wysokimi falami, występującymi na otwartym morzu, czyniąc ten akwen nie tylko jednym z najlepszych miejsc do uprawiania kite i windsurfingu lecz również najbezpieczniejszym miejscem dla najmłodszych amatorów morskich kąpieli. Znacznie rzadsze niż w innych miejscach Bałtyku występowanie Sinic jest dodatkowym jej atutem. Wielu niezapomnianych wrażeń zapewni naszym najmłodszym (jak i najstarszym) Aquapark znajdujący się w niedaleko położonej Redzie, park Dinozaurów w lub Wild West Ranch w Dębogórzy.

Sporty wodne

Trasy rowerowe

Odpoczynek na plaży

Jazda konna

45km do Gdańska

16km do Gdyni

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych